Čo napovedajú farebné trendy týchto Vianoc

17. decembra 2012
reklama:
Čo napovedajú farebné trendy týchto Vianoc
reklama:

Nazreli sme do kuchyne farebných kombinácii tohtoročných sviatkov pokoja.

Ak ste sa nechali minulý rok viesť všeobecnými trendmi dozaista ste mali dekoráciu ladenú do striebornej a zelenej. Tohtoročné Vianoce majú byť opäť odlišné. Z pohľadu farebnej škály hlásia trendy využitie najmä zlatej, zelenej, sivej a ružovej.

Ak sa zameriame na dekorácie, tak dôraz sa nemá tento rok klásť iba na vizuálny efekt jednotlivých častí, ale mali by sme náš pohľad orientovať na  celok. Ak sa nechávate v období Vianoc unášať a inšpirovať súčasnou módou určite zvoľte stromček v odtieni ružovej – pink.

No ale pri všetkej snahe držať krok s trendmi v dekorácii, netreba zabúdať na to najdôležitejšie, a tým sú bezpochyby pokoj a pohoda s našimi najbližšími.   Naopak, vhodná dekorácia interiéru, či dominanty, ktorou je práve vianočný stromček, môže v každom z nás zanechať príjemné spomienky na tie tohtoročné blížiace sa sviatky. Takže odporúčanie na záver znie, všetko s mierou.

A potom si s pokojom na duši budeme môcť v budúcnosti zaspomínať v zmysle: "Pamätáš aké pekné boli tie minuloročné Vianoce, keď sme mali pink stromček?"   

Zdroj fotografií: mummysmiracles.com, lakbermagazin.hu, spletnik.ru

Páčil sa Vám článok?
reklama:
reklama:
Súvisiace príspevky
Komentáre