Malý balkón – príjemná oáza relaxu

4. júna 2013
Malý balkón – príjemná oáza relaxu

Prinášame zaujímavé inšpirácie na usporiadanie ideálneho miesta na oddych.

Vonkajšie priestory, ktoré sú súčasťou vášho bývania, sú výborným riešením, ako si vychutnať čerstvý vzduch a pritom nemusieť vyjsť von na ulicu. Balkóny na vyšších poschodiach môžu byť príjemnou oázou, kam nedolieha zvuk ulice či denný zhon a vašim očiam poskytuje príjemný pohľad na okolie.

Keďže je väčšina balkónov v bytových domoch menšej rozlohy, môže byť ťažké zariadiť si ich podľa vlastného vkusu a súčasne tak, aby bol plne využiteľný.

Každý balkón sa však dá zariadiť v rôznom štýle, od  sviežich zelených rastlín až po čisté moderné línie. Stačí si len trochu predstaviť, čo potrebujete na vašom balkóne práve vy.

Niekedy stačí pohodlná stolička a stolík, kde si môžete prečítať knihu alebo vypiť rannú šálku kávy. Inokedy sukulent v krásnom črepníku, ktorý nevyžaduje špeciálnu starostlivosť a napriek tomu vám bude prinášať radosť. Určite sa nemusíte báť použiť vašu fantáziu, jedná sa predsa o váš vysnívaný priestor na oddych.

Ak by ste predsa len nemali vysnívaný balkón, no zvažuje ako zútulniť ten svoj, možno vás inšpirujeme riešeniami vo fotogalérii.

NEPREHLIADNITE: Obývacie jamy vytvárajú novú dimenziu bývania

Foto: inthralld.com

Páčil sa Vám článok?
reklama: