Originálne mapy na stenách

8. apríla 2013
reklama:
Originálne mapy na stenách
reklama:

Už vás nudí pohľad na staré obrazy či fotografie na stenách?

Aj vy hútate, ako oživiť prázdne steny? Premýšľate, ako vdýchnuť atmosféru do miestnosti s prázdnymi stenami veľkých rozmerov? Už vás nudí pohľad na staré obrazy či fotografie na stenách? Objavili sme veľmi zaujímavé riešenie, ako spraviť z čistej steny originálnu časť interiéru. A nie je to  vôbec zložité. Dokonca na ozvláštnenie stačí použiť iba jediný motív. „Obyčajnú mapa“.

Či už pôjde o geografickú mapu sveta alebo sa rozhodnete pre mapu mesta, v ktorom žijete,  je to len na vás. Zaujímavým riešením môže byť napríklad aj abstraktné stvárnenie mapy krajiny, či topografická mapa.

Naozaj netradičným a originálnym spôsobom, ako vdýchnuť stene nový život, je tiež spamäti a narýchlo nakreslená mapa na servítke a následne akoby sfúknutá na stenu. Všetky možnosti sú perfektnou cestou ako prekryjete fádnosť jednofarebných prázdnych stien a urobíte ich skutočne zaujímavými.

Nie každému je po chuti mať na stene zarámované klasické obrázky, tiež nie všetci túžia po knižnici v obývačke. Ak teda patríte medzi ľudí, ktorí neholdujú klasickému dizajnu a dekoráciám a skôr ste otvorení experimentom, tak máme naozaj niečo pre vás. Nechajte sa inšpirovať fotografiami priestorov, dekorovanými práve mapami na stenách. Možno nájdete práve to, čo vám doma chýbalo.

NEPREHLIADNITE: Živé steny v interiéroch

Foto: inthralld.com

Páčil sa Vám článok?
reklama:
reklama:
Súvisiace príspevky
Komentáre