Prekrásne zrkadlá, ktoré nemôžu v kúpeľni chýbať

16. decembra 2015
Prekrásne zrkadlá, ktoré nemôžu v kúpeľni chýbať

Kúpeľňa bez zrkadla snáď ani nemôže existovať. Je to jej neoddeliteľná súčasť. A na výber máme veľmi veľa druhov a štýlov, ktoré si môžeme vybrať do svojej domácnosti.

Zrkadlo bez pochýb patrí medzi najzaujímavejšie efekty v kúpeľni. Má rôzne štýly, farby, doplnky a veľkosti. Tiež sa nájdu aj také, ktoré sú dozdobené napríklad rámčekmi, malými dlaždicami alebo si ich sami môžeme dotvoriť podľa predstáv. Žiadnu kúpeľňu nie je ani len možné si predstaviť bez zrkadla. Či už je nad umývadlom, na stene alebo na dverách, je neoddeliteľnou súčasťou každej kúpeľne. Najčastejším miestom zrkadla v kúpeľni je určite nad umývadlom.

Výber zrkadiel závisí na veľkosti kúpeľne, šírky a postavenia umývadla. Existujú rôzne druhy kúpeľňových zrkadiel: kruhové, obdĺžnikové, asymetrické atď. Tiež je ich možné nastaviť s alebo bez rámu. Bezrámové zrkadlá môžu mať obrúsené hrany. Rám môže byť s neutrálnym výrazom chrómu alebo hliníka alebo z materiálu, ktorý je totožný s dizajnom vašej kúpeľne. Ak chcete jednoduché a rýchle zmeny vo vašej kúpeľni, zmeňte si rám zrkadla a umiestnite ho nad umývadlom.

Pozrite si niekoľko úžasných zrkadiel a inšpirujte sa.

Páčil sa Vám článok?
reklama:
reklama:
Komentáre