Rebrík ako dekorácia? Prečo nie?

20. marca 2017
Rebrík ako dekorácia? Prečo nie?

Viete, že si rebrík môžete postaviť aj do bytu a razom tak získať jedinečnú a praktickú dekoráciu?

Do kúpeľne, spálne alebo napríklad na chodbu!

Interior_wl_col1

Starý, pokrivený aj olúpaný

Že máte len starý, olúpaný rebrík? Tým lepšie, zrenovujte ho, zachovajte patinu a postavte si ho do vášho bytu. Dizajnéri sa snažia patinu vytvoriť umelo, vy len upravte ostré hrany šmirgľom a nič nemusíte predstierať.

Rebrík môžete natrieť na bielo, ktorou nič nepokazíte. Ani ďalších farieb sa však nemusíte obávať. Vyskúšajte obľúbené pastelové farby a urobte z rebríka výrazný akcent .

Rebrík v kúpeľni

Taký rebrík dokáže premeniť vašu kúpeľňu v originálnu a dizajnovo riešenú miestnosť. Potrebujete niekam odkladať uteráky, špongie, hrebene alebo napríklad oblečenie, keď sa idete sprchovať? Rebrík postavte hneď vedľa umývadla a uteráky zaveste na jednotlivé priečky. Ak máte možnosť získať pokrivený rebrík, ani neviete, aké máte bohatstvo.

Rebrík v spálni

V spálni môžete rebrík využívať k odkladaniu šatiek, šperkov alebo na zavesenie ramienok s vašimi šatami. Na jednotlivé priečky navŕtajte ďalšie háčiky a rebrík sa razom stane každodenným praktickým pomocníkom. A ak by ste chceli z rebríka vytvoriť odkladacie miesto, ktoré spoľahlivo zastúpia aj nočný stolík , doplňte ho poličkami. Poproste zručného domáceho majstra vo vašom okolí, ktorý si s tým určite hravo poradí.

Interior_wl_col1 1

 

Páčil sa Vám článok?
reklama:
reklama:
Komentáre